Кущоріз Bosch AHS 55-20 Li 0600849G00
Відео 6Фото 11 | 4 933 грн. Купити! Кусторез аккумуляторный Bosch AHS 55-20 LI 0600849G00Tools.prom.uaЗ нами 6 років (Львів) Під замовлення Поскаржитись в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Bosch AHS 55-20 Li 0600849G00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Bosch DIY (для дому, зелені)
від 1 350 грн.
дриль-шурупокрут, пістолетна/кутова, 430/1350 об/хв, патрон: під биту та швидкозатискний, Ø 13 мм, реверс, гальмо двигуна, джерело живлення: акумулятор, 18 В, Li-Ion, кейс
від 6 250 грн.
1900 Вт, 135 бар, насадки: універсальна 3 в 1, піногенератор, забір води, вага 7.9 кг
від 4 390 грн.
від мережі, 1300 Вт, ширина захвату 34 см, установок довжини: 5, мішок 40 л, вага 12 кг
від 3 792 грн.
вертикальний, 1400 Вт, до 28000 об/хв, величина ходу: 55 мм, плавний пуск, фреза, мікроліфт, підсвічування
від 19 243 грн.
електричний, гілки і листя, 2500 Вт, до 230 кг/год, система: турбінна, реверс
від 2 240 грн.
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 500 грн.
ланцюгова, електропила, 1800 Вт, полотно 300 мм, крок ланцюга 3/8 ", безключове натягування, вага 3.9 кг
від 2 528 грн.
фарбопульт, електричний, 650 Вт, витрата 0.3 л/хв, сопло 2.4 мм, резервуар: 1000 мл, виносний компресор
від 2 999 грн.
620 Вт, від 500 ходів/хв, до 3100 хід/хв, величина ходу: 23 мм, маятниковий хід, здування тирси, підсвічування, кейс, вага: 2.1 кг
від 3 594 грн.
стругання: ширина 82 мм, глибина 2 мм, 680 Вт, двосторонні ножі, черевик, двостороннє видалення пилу
від 2 899 грн.
реноватор, 220 Вт, 20000 кол/хв, плавний пуск, вага: 1.1 кг
від 2 419 грн.
кутова (болгарка), 850 Вт, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, додаткова рукоятка, кейс
від 979 грн.
200 Вт, стрижень: 11 мм, нагрів: за 7 хв, до 200 °С, подача: 20 г/хв, протикраплинна система
від 2 199 грн.
лазерний нівелір, дальність: 12 м, точність 0.6 мм/м, лазер: зелений, клас 2
від 4 955 грн.
скарифікатор, електричний, 900 Вт, ширина захвату: 32 см
від 3 768 грн.
степлер (2 в 1), контактний, акумуляторний, 3.6 В, 1.2 Агод, 30 уд/хв, підсвічування, скоба: ширина до 11.4 мм, довжина до 14 мм, гвоздь: довжина до 14 мм, Ø до 1.2 мм
від 2 689 грн.
свердління з ударом, 5000 уд/хв, без удару, 2000 об/хв, довбання, 600 Вт, 1.9 Дж, вага 2.2 кг
від 1 499 грн.
дриль, пістолетна, 570 Вт, 3000 об/хв, 1 швидкість, патрон: ключовий, Ø 13 мм, ударний режим, реверс, джерело живлення: електромережа (230 В), кейс
Відеоогляди
Bosch AHS 55-20 Li Обзор аккумуляторного кустореза / UniversalHedgeCut 18-550 Распаковка.
16 червня 20201 943 перегляда
Пробуем на Туях Bosch AHS 55-20 Li / Тест аккумуляторного кустореза UniversalHedgeCut 18-550.
19 червня 202034 814 переглядів
✦TEST✦ Vidéo du TAILLE-HAIES sans fil BOSCH ( AHS 55-20 LI )
22 лютого 201719 150 переглядів
Tutorial: Akku-Heckenschere AHS 55-20 LI von Bosch
29 червня 201638 636 переглядів
BOSCH : Taille-haies sans fil AHS 55-20 LI 18V à technologie « Quick Cut »
28 жовтня 201511 645 переглядів
AHS 50-20 LI / AHS 55-20 LI
16 червня 201624 590 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 749 грн.
кущоріз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 550 мм, поворотна рукоятка
від 4 865 грн.
кущоріз, акумуляторний, 20 В, акум. немає, шина 510 мм, поворотна рукоятка
від 5 073 грн.
кущоріз, акумуляторний, 40 В, акум. немає, шина 560 мм, поворотна рукоятка
від 5 220 грн.
кущоріз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 559 мм, поворотна рукоятка
від 3 845 грн.
кущоріз, акумуляторний, 24 В, акум. немає, шина 570 мм, поворотна рукоятка