Висоторіз Bosch UniversalChainPole 18 06008B3101 (06008B3101)
Відео 3Фото 5 |
Bosch UniversalChainPole 18 06008B3101 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalChainPole 18 06008B3101
Bosch UniversalChainPole 18 (0.600.8B3.100) 0.600.8B3.100 | 9 000 грн. |
Bosch UniversalChainPole 18 (0.600.8B3.100) UniversalChainPole18(0.600.8B3 | 8 999 грн. |
Высоторез Bosch Universal Chain Pole 18 (06008B3101) | 9 002 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalChainPole 18 06008B3101
Ціни на Bosch UniversalChainPole 18 06008B3101 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalChainPole 18 06008B3100 | від 7 445 грн. | 42 пропозиції | ||
Bosch UniversalChainPole 18 06008B3101 | від 8 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →