Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 CG Professional 0601066H00
Відео 1Фото 4 |
Bosch GCL 2-50 CG Professional 0601066H00 |
|
Модель 0601066H00 поставляється без пульта і приладдя Gedore, в комплекті моделі 06159940KF є набір приладдя Gedore, без пульта, а в комплекті 06159940KG є пульт, і набір приладдя Gedore
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCL 2-50 CG Professional 0601066H00
Усі ціни 14 →Комбінований лазер Bosch GCL 2-50 CG Professional + RM 2 0601066H00 | 20 699 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GCL 2-50 CG в L-Boxx 136 с держателем | 20 699 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 CG Professional 0601066H00 | 20 699 грн. |
Нивелир лазерный Bosch GCL 2-50 CG + RM2 (0601066H00) | 20 699 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 Professional (20 м, з приймачем - 50 м) (0 | 20 699 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →