Лазерний нівелір Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802
Відео 1Фото 3 |
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 |
|
В комплекті моделі 0601063800 чохол в комплекті 0601063801 — кейс, в комплекті 0601063802 — кейс і власник, а в комплекті 0601063803 — кейс, утримувач і приймач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 | 15 040 грн. |
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 | 15 416 грн. |
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 | 15 792 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802
Ціни на Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063801 | від 12 233 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063802 | від 15 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063803 | від 18 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GLL 3-50 Professional 0601063800 | від 12 233 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →