Шабельна пила Metabo SSEP 18 LT BL 601617840
Відео 2Фото 6 |
Metabo SSEP 18 LT BL 601617840 без кейсакейс (сумка), кейс |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSEP 18 LT BL 601617840
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LT BL без акб і з/п в MetaBox 16 | 9 299 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LT BL у Metabox без акб і з/п 60 | 9 299 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная Metabo SSEP 18 LT BL (601617840) - без аккум | 10 198 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSEP 18 LT BL 601617840
Ціни на Metabo SSEP 18 LT BL 601617840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSEP 18 LT BL 601617850 | від 7 777 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo SSEP 18 LT BL 601617840 | від 9 299 грн. | 3 пропозиції |