Болгарка Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B
Відео 2Фото 8 |
Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Функція Drop Control-негайне відключення інструменту в разі випадкового падіння на підлогу. Система Simply Connected-можливість персоналізації інструменту за допомогою Bluetooth (модуль Low Energy GCY 42 в комплекті)
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B
Усі ціни 12 →Угловая шлифмашина Bosch GWS 18V-10 SC Professional, без акб в L-Boxx 136 | 8 299 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 18V-10 SC у L-Boxx 1 | 10 213 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 18V-10 SC в L-Box | 10 213 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 18V-10 SC Professional, без акб в L-Boxx 136 0 | 10 213 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Bosch GWS 18V-10 SC (06019G340B) - без а | 10 213 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B
Ціни на Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340D | від 22 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B | від 8 299 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →