Вудилище Brain Apex Tele Carp Black 390-3.5 (1858.54.97)
Brain Apex Tele Carp Black 390-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Tele Carp Black 390-3.5
Усі ціни 9 →Карповое удилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.90m 3.5lbs (1858.54. | 1 850 грн. |
Удилище карповое Brain Apex Tele Carp Black 3.90m 3.5lbs (1858.54.97) | 1 850 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.90m 3.5lbs (1858.54.97) | 1 673 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.90m 3.5lbs (1858.54.97) | 1 850 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.90m 3.5lbs (1858.54.97) 1858. | 1 850 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →