Вудилище Brain Apex Tele Carp 420-3.5 (18584297)
Brain Apex Tele Carp 420-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Tele Carp 420-3.5
Усі ціни 18 →Карповое удилище Brain Apex Tele Carp 4.20m 3.5lbs | 1 910 грн. |
Удилище карповое Brain Apex Tele Carp 4.20m 3.5lbs (1858.42.97) | 1 910 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp 4.20m 3.5lbs (1858.42.97) | 1 910 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Tele Carp 4.20m 3.5lbs (1858.42.97) 1858.42.97 | 1 910 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp 4.20m 3.5lbs (1858.42.97) 1858.42.97 | 1 910 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →