Вудилище Brain Evidence 390-3.5 (18584522)
Brain Evidence 390-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Evidence 390-3.5
Усі ціни 12 →Удилище карповое Brain Evidence 13’/3.90m 3.5lbs 2sec (1858.45.22) | 11 620 грн. |
Вудилище Brain fishing Evidence 13'/3.90m 3.5lbs - 2sec (1858.45.22) | 11 620 грн. |
Удилище Brain fishing Evidence 13'/3.90m 3.5lbs - 2sec (1858.45.22) 1858.4 | 11 620 грн. |
Вудилище Brain fishing Evidence 13'/3.90m 3.5lbs - 2sec (1858.45.22) 1858. | 11 620 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Evidence 13'/3.90m 3.5lbs - 2sec (185 | 11 620 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →