Вудилище Brain Flash Pole 800 (1858.42.86)
Brain Flash Pole 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Flash Pole 800
Усі ціни 20 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Flash 8.0m | 7 181 грн. |
Удилище маховое Brain Flash 8.0m (1858.42.86) | 7 180 грн. |
Вудилище Brain fishing Flash 8m (1858.42.86) | 7 180 грн. |
Вудилище Brain fishing Flash 8m (1858.42.86) 1858.42.86 | 7 180 грн. |
Маховое удилище Brain Flash 8.00m 1858.42.86 | 7 180 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →