Вудилище Brain Scout 360H (1858.42.81)
Brain Scout 360H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Scout 360H
Усі ціни 9 →Удилище фидерное Brain Scout 3.60m max 120g Black EVA (1858.42.81) | 2 770 грн. |
Удилище Brain fishing Scout 3.6m H max 120g (1858.42.81) 1858.42.81 | 1 908 грн. |
Вудилище Brain fishing Scout 3.6m H max 120g (1858.42.81) 1858.42.81 | 1 889 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Scout 3.6m H max 120g (1858.42.81) 18 | 1 889 грн. |
Фидерное удилище Brain Scout 3.60m max 120g Black EVA 1858.42.81 | 2 770 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →