Сковорідка Maestro Classic MR1201-20 20 см
Фото 8 |
Maestro Classic MR1201-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1201-20 20 см
Усі ціни 19 →Сковорідка Maestro MR-1201-20 | 375 грн. |
Maestro 1201-20-MR | 434 грн. |
Сковорода Maestro MR-1201-20N | 397 грн. |
Сковорода універсальна Maestro MR-1201-20 20 см | 566 грн. |
Сковорода Maestro MR-1201-20 | 443 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1201-20
Ціни на Maestro Classic MR1201-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1201-20 20 см | від 375 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1201-24 24 см | від 449 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-26 26 см | від 497 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-28 28 см | від 542 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →