Літня шина Bridgestone Dueler H/L 33 235/60 R18 103H
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Dueler H/L 33 235/60 R18 103H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Dueler H/L 33 235/60 R18 103H
Усі ціни 13 →Bridgestone Dueler H/L 33 235/60 R18 103H | 3 348 грн. |
Bridgestone Dueler H/L 33 (235/60R18 103H) | 5 261 грн. |
Bridgestone Dueler H/L 33 235/60 R18 103H | 5 400 грн. |
Bridgestone Dueler H/L 33 235/60 R18 103H 127335 | 5 550 грн. |
Bridgestone Dueler H/L 33 235/60 R18 103H | 5 422 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →