Літня шина Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W
Усі ціни 43 →Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W FR | 3 456 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W FR | 5 060 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV K117A 235/60 R18 103W | 5 188 грн. |
Летние шины Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 ZR18 103W 1000920248 | 4 736 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV K117a (235/60R18 103W) | 4 755 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103V | від 4 434 грн. | 43 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W | від 3 456 грн. | 43 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Audi | від 7 254 грн. | 1 пропозиція | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Porsche | від 4 852 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →