Літня шина Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y
Відео 12Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y
Усі ціни 15 →Bridgestone Potenza S001 245/50 ZR18 100Y | 6 180 грн. |
Літня шина BRIDGESTONE Potenza S001 245/50R18 100Y | 8 016 грн. |
BRIDGESTONE Літня шина BRIDGESTONE Potenza S001 245/50R18 100Y | 8 055 грн. |
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y | 7 841 грн. |
Bridgestone Potenza S001 245/50 ZR18 100Y | 10 232 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y
Ціни на Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W | від 5 975 грн. | 16 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz | від 5 670 грн. | 23 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Run Flat | від 8 503 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz | від 7 303 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y | від 6 180 грн. | 15 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y BMW/Mini | від 6 498 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y Run Flat | від 7 924 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y Run Flat BMW/Mini | від 7 709 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →