Літня шина Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y
Відео 12Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y
Bridgestone Potenza S001 295/35 ZR20 101Y | 16 243 грн. |
Шини Bridgestone Potenza S001 295/35 ZR20 101Y | 14 027 грн. |
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y 3511S001 | 12 849 грн. |
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y | 13 740 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y
Ціни на Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y | від 12 849 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y Run Flat | від 6 752 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 105Y | від 13 655 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →