Всесезонна шина Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H BMW/Mini
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H BMW/Mini
Усі ціни 11 →Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H * | 5 724 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H * 1000494619 | 5 740 грн. |
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H * | 5 724 грн. |
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H * 51181 | 5 874 грн. |
Шины Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H * | 5 850 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H BMW/Mini
Ціни на Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H | від 5 419 грн. | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H BMW/Mini | від 5 500 грн. | 11 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H Run Flat | від 5 671 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V | від 5 617 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →