Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 90D kit 18-135
Відео 37Фото 8 |
Дзеркальний фотоапарат для просунутих любителів та затятих ентузіастів, обладнаний датчиком зображення формату APS-C з роздільною здатністю 32.5 МП. Серце моделі - продуктивний процесор DIGIC 8, що забезпечує швидкість серійної зйомки з автофокусом на рівні 10 к/с і дозволяє знімати 4К-відео з усієї площини матриці з кадровою частотою 30 к/с. У кадрі Full HD фреймрейт запису можна збільшити до 120 к/с.
Візуючись у процесі зйомки через вікно оптичного видошукача, користувачеві люб'язно надається у розпорядження 45 точок автофокусування хрестоподібного типу. А при побудові кадру за даними з 3-дюймового екрану, в роботу вступає система автоматичного наведення на різкість Dual Pixel CMOS AF, що пропонує 5481 точок фокусування (швидкість зйомки при цьому знижується до 7 к/с).
У навантаження Canon EOS 90D kit 18-135 обладнали монохромним інформаційним екраном на верхньому торці корпусу для швидкого контролю параметрів знімання. Єдиний роз'єм для карток пам'яті на борту дзеркалки підтримує роботу з накопичувачами SD класу UHS-II. На одному заряді акумулятора LP-E6N камера здатна відзняти понад 1300 кадрів. Як китова оптика модель укомплектована багатоцільовим зум-об'єктивом Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS 90D kit 18-135
Усі ціни 35 →Фотоапарат CANON EOS 90D+18-135 IS nano USM (3616C029) 3616C029 | 63 999 грн. |
Canon EOS 90D EF-S 18-135mm IS USM Kit Black (3616C029) | 66 453 грн. |
Canon EOS 90D kit (18-135mm) (3616C029) | 58 500 грн. |
Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 90D Kit EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM (3 | 63 999 грн. |
Canon Eos 90D Kit (18-135mm) Usm Ua | 63 999 грн. |
Модификації Canon EOS 90D
Ціни на Canon EOS 90D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 90D kit 18-55 | від 48 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Canon EOS 90D kit 18-135 | від 58 500 грн. | 35 пропозицій | ||
Canon EOS 90D body | від 41 450 грн. | 48 пропозицій |