Наручний годинник Casio AEQ-100W-1A
Відео 8Фото 4 |
Casio AEQ-100W-1A |
|
Записна книжка на 30 записів. Кожен запис може складатися з 8 букв і 12 цифр.
Відсутність світлодіодного підсвічування. Безель не обертається.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AEQ-100W-1A
Усі ціни 24 →Чоловічий годинник CASIO AEQ-100W-1AVEF | 2 800 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION AEQ-100W-1AVEF | 2 800 грн. |
Годинник Casio AEQ-100W-1AVEF | 2 800 грн. |
Мужские часы Casio AEQ-100W-1A | 2 299 грн. |
Часы Casio AEQ-100W-1AVEF | 2 800 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →