Наручний годинник Casio MQ-24-7B3
Відео 4Фото 5 |
Casio MQ-24-7B3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MQ-24-7B3
Усі ціни 22 →Мужские часы Casio MQ-24-7B3UL MQ-24-7B3 | 699 грн. |
Годинник Casio MQ-24-7B3LDF | 775 грн. |
Чоловічий годинник Casio MQ-24-7B3UL | 650 грн. |
Годинник Casio MQ-24-7B3 | 700 грн. |
Годинник Casio MQ-24-7B3 | 690 грн. |
ще 17 пропозицій
0 1 3 1 |
Випадково розбив свій колишній механічний годинник, та так невдало, що ремонтувати його не було жодного сенсу. На роботі руки часто бувають зайняті і подивитися час на телефоні немає ніякої можливості. Тому вирішив купити недорогий кварцовий годинник як тимчасовий варіант. Не думав, що зможу за такі гроші купити Casio, але виявилося, що вони мають моделі на будь-який гаманець. Легкі, просто забуваєш, що вони є на руці, тим більше, що пластиковий ремінець виявився досить м'яким та пластичним. Додам, що отворів у ремінці багато і підійде як для тонкої жіночої або навіть дитячої руки, так і для середнього розміру чоловічої. Корпус невеликий, його товщина менша за сантиметр. Він теж пластиковий, як і скло, що прикриває циферблат. Сріблясті стрілки та великі арабські цифри виглядають на чорному тлі виразно та красиво. Секундна стрілка тоненька, як тяганина. Вона не частить і рухається з кроком рівно за 1 секунду. Стрілки та циферблат із цифрами читаються легко та під будь-яким кутом. Годинник має водозахист класу water resist 3 bar. Дивлячись на цифру, можна подумати, що годинник витримує занурення на 30м глибину, але насправді таке формулювання обіцяє надійний захист від бризок, але не від занурення у воду. Так що купатися в них я не радив би. Складання китайське, але сам механізм зроблено в Японії. Ідуть дуже точно. Спеціально порівнював і за місяць набігло менше ніж хвилину відхилення вперед. Скло, яке являє собою банальний поліметилметакріалат, дряпається за будь-якої зручної нагоди. |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →