Наручний годинник Casio Pro Trek PRT-B70-2
Відео 4Фото 8 |
Casio Pro Trek PRT-B70-2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Pro Trek PRT-B70-2
Усі ціни 7 →Мужские часы Casio PRT-B70-2ER | 12 499 грн. |
Чоловічий годинник Casio PRT-B70-2ER | 11 624 грн. |
Casio PRT-B70-2E | 11 430 грн. |
Чоловічий годинник Casio PRT-B70-2ER | 13 749 грн. |
Casio PRT-B70-2E | 11 430 грн. |
Casio PRT-B70-2E | 11 480 грн. |
Casio PRT-B70-2E | 12 300 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Pro Trek PRT-B70-2:
- Таймер риболовлі
- Графік припливів і відливів
- Відображення віку і фази Місяця на обрану дату
- Відображення часу сходу і заходу сонця для певної дати
- Щогодинний сигнал
- Повний автоматичний календар до 2099 року
- Включення/вимикання звуку кнопок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →