Наручний годинник Casio MTD-1053D-2A
Відео 11Фото 6 |
Casio MTD-1053D-2A |
|
Кварцові механічні чоловічі наручні годинники у водонепроникному корпусі. Зовнішній дизайн цієї моделі являє собою вдалу комбінацію класичних часових традицій і сучасних спортивних мотивів. У підсумку, зовнішній вигляд моделі добре поєднується з різними стилями одягу, від ділового костюма до sport casual. Обладнані стрілочним циферблатом з секундною стрілкою і спеціальним люмінесцентним покриттям часових відміток і стрілок.
Воно виконує роль светонакопителя і може тривалий час світитися в темряві. Крім цього в правій частині циферблата є простий механічний календар, який показує числа місяця. Корпус наручних годинників Casio MTD-1053D-2AVEF виготовлений з легованої корозійностійкої сталі, стильний браслет з надійною засувкою-кліпсою виготовлений з того ж матеріалу, а для захисту циферблата використовується міцне мінеральне скло.
Високий клас захисту від проникнення води дозволяє не просто купатися або плавати, але навіть занурюватися на порівняно невелику глибину з аквалангом. Причому планувати час занурення можна за допомогою зручного обертового безеля з червоними хвилинними відмітками. Високу точність ходу гарантує фірмовий механізм Casio, виготовлений на японських підприємствах виробника. Він досить економічний, тому однієї батареї вистачає на три роки безперервної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio MTD-1053D-2A
Усі ціни 10 →Часы Casio TIMELESS COLLECTION MTD-1053D-2AVES | 2 670 грн. |
Часы Casio MTD-1053D-2AVEF | 2 670 грн. |
Мужские часы Casio MTD-1053D-2AVEF MTD-1053D-2A | 2 975 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTD-1053D-2AVEF | 2 767 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION MTD-1053D-2AVES | 2 670 грн. |
1 0 1 17 |
Casio є Casio. Просто, надійно та недорого Хороша якість виготовлення. Циферблат, що добре читається Не такі великі, як на картинці. Для середньої та малої руки. Дешевий браслет, але з метеликом-застібкою |
Годинник виглядає просто чудово, в рази ефектніше ніж на картинці та на фото. Ну а якість CASIO коментарів не потребує. Хотілося б звернути увагу характеристики MTD-1053D-2AVEF і MTD-1053D-1AVEF (вага та габарити) чомусь відрізняються??? Крім кольору, у цих годин відмінностей немає! Дизайн, якість, характеристики (за такої ціни) вищі за всякі похвали. Звичайно, це не OMEGA Seamaster Джеймса Бонда, але знову ж таки, ціна питання. Чи не виявив. Алексей: щойно купив(ла) Casio MTD-1053D-2A рекомендую купити обов'язково |
Нічого. На всіх знімках і відео ці годинники представляють як середньорозмірні, але не клюйте на це. Вони дуже маленькі і не для руки нормального мужика. Дивляться як жіночі. Стрілки малесенькі. Число не розглянути в віконці дати. користуюся Casio MTD-1053D-2A тиждень |