Умивальник Cersanit Cersania New 55 K11-0165 550 мм
Фото 8 |
Cersanit Cersania New 55 K11-0165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cersania New 55 K11-0165 550 мм
Усі ціни 10 →Умивальник підвісний CERSANIT Cersania K11-0165 550x390x175мм прямокутний | 1 524 грн. |
Раковина Cersanit Cersania New 55 см (K11-0165) K11-0165 | 1 524 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина CERSANIA NEW 55см, з/о, меблів - K11-0165 | 1 293 грн. |
Меблевий умивальник Cersanit CERSANIA NEW 550 мм (K11-0165) | 1 524 грн. |
Умивальник Cersanit CERSANIA 55 з отвором для змішувача (K11-0165) | 1 323 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Cersanit Cersania New 55 K11-0165
Ціни на Cersanit Cersania New 55 K11-0165 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Cersania New 40 K11-0050 400 мм | від 983 грн. | 2 пропозиції | ||
Cersanit Cersania New 55 K11-0165 550 мм | від 1 293 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Cersania New 60 K11-0167 605 мм | від 1 216 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Cersania New 65 UN503-0202 650 мм | від 1 574 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →