Умивальник Cersanit Cersania New 60 K11-0167 605 мм
Фото 8 |
Cersanit Cersania New 60 K11-0167 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cersania New 60 K11-0167 605 мм
Усі ціни 10 →Cersanit Cersanit Cersania 60 (K11-0167) K11-0167 | 1 599 грн. |
Умивальник підвісний CERSANIT CERSANIA K11-0167 605x415x185мм напівкруглий | 1 689 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина CERSANIA NEW 60см, з/о, меблів - K11-0046/K11-0 | 1 216 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Cersania 60,5x41,5см (K11-0167) | 1 689 грн. |
Умивальник Cersanit CERSANIA 60 з отвором для змішувача (K11-0167) | 1 455 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Cersanit Cersania New 60 K11-0167
Ціни на Cersanit Cersania New 60 K11-0167 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Cersania New 40 K11-0050 400 мм | від 983 грн. | 2 пропозиції | ||
Cersanit Cersania New 55 K11-0165 550 мм | від 1 293 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Cersania New 60 K11-0167 605 мм | від 1 216 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Cersania New 65 UN503-0202 650 мм | від 1 574 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →