Литий диск CMS C28 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Відео 2Фото 18 | від 6 693 до 8 518 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації CMS C28 42
Характеристики
CMS C28 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
CMS C28 SR Racing Silber (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) | 6 999 грн. |
CMS C28 R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Gloss Black / Polished C28 707 40 1 | 7 348 грн. |
CMS C28 (7J x 17 5x114.3 ET40 DIA67.1) Silver На замовлення з Європи. | 7 743 грн. |
CMS C28 R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Gloss Black / Polished | 7 662 грн. |
CMS C28 CBG Schwarz Glanz (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) | 7 099 грн. |
CMS C28 DB Diamant Schwarz (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) | 7 499 грн. |
CMS C28 (7J x 17 5x114.3 ET40 DIA67.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замовле | 8 518 грн. |
Диски CMS C28 7x17 5x114,3 ET40 DIA67,1 (gloss black) (1002353559) | 6 693 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі