Сковорідка Con Brio CB-2022 20 см
Con Brio CB-2022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2022 20 см
Усі ціни 9 →Сковорода без крышки Con Brio 20 см 2022-CB | 352 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2022 | 327 грн. |
Сковорода CON BRIO d=200мм СВ2022 FULL INDUCTION | 573 грн. |
Сковорода 20 см Con Brio СВ-2022 FULL INDUCTION | 347 грн. |
Сковорода Con Brio Full Induction 20 см антипригарна CB-2022 0017813 | 515 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Con Brio CB-2022
Ціни на Con Brio CB-2022 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2022 20 см | від 327 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-2222 22 см | від 384 грн. | 6 пропозицій | ||
Con Brio CB-2422 24 см | від 416 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →