Сковорідка Con Brio CB-2414 24 см
Con Brio CB-2414 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2414 24 см
Усі ціни 16 →Сковорода без крышки Con Brio 24 см 2414-СВ червона | 402 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2414 Red | 376 грн. |
Сковорода CON BRIO d=240мм СВ2414 зелен | 651 грн. |
Сковорода без крышки Con Brio 24 см 2414-СВ зел | 402 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2414 Green | 376 грн. |
ще 11 пропозицій
Колірні варіанти:
- Зелений
- Червоний
Модификації Con Brio CB-2414
Ціни на Con Brio CB-2414 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2014 20 см | від 219 грн. | 17 пропозицій | ||
Con Brio CB-2414 24 см | від 376 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2614 26 см | від 269 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-2814 28 см | від 299 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →