Сотейник Con Brio CB-2830 28 см
Con Brio CB-2830 24 см28 см |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2830 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода Con Brio CB-2830 28 см | 999 грн. |
Con Brio 2830-CB | 819 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2830 28 см | 1 009 грн. |
Сковорода Con Brio 28см Honey line Induction Eco Granite (2830-CB) | 802 грн. |
Сковорода Con Brio Honey Line Eco Granite 28 см CB-2830 | 901 грн. |
Спальня Con Brio CB-2830, 28см, Honey line-дно соті, Induction, Eco Granit | 901 грн. |
Модификації Con Brio CB-2830
Ціни на Con Brio CB-2830 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2430 24 см | від 653 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-2830 28 см | від 802 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →