Сковорідка Con Brio CB-2425 24 см
Con Brio CB-2425 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2425 24 см
Усі ціни 16 →Con Brio 24см Індукція антипригарне покриття Titan Plus (2425 CB) | 894 грн. |
Con Brio 24см Индукция антипригарное покрытие Titan Plus (2425 CB) | 880 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2425 24 см | 969 грн. |
Сковорідка 24 см Con Brio СВ-2425 антипригарне покриття Titan Plus лита S | 1 173 грн. |
Сковорода Con Brio Titan Plus 24см (CB-2425) | 921 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2425
Ціни на Con Brio CB-2425 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2025 20 см | від 725 грн. | 14 пропозицій | ||
Con Brio CB-2425 24 см | від 876 грн. | 17 пропозицій | ||
Con Brio CB-2625 26 см | від 871 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →