Сковорідка Maestro MR1210-28 28 см
Фото 6 |
Maestro MR1210-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1210-28 28 см
Усі ціни 28 →Сковорода Maestro Granite 28 см (MR1210-28N) | 560 грн. |
Сковорода Maestro Granite 28 см (MR1210-28N) | 551 грн. |
Maestro 1210-28N-MR | 546 грн. |
Maestro MR-1210-28-N | 845 грн. |
Сковорода антипригарна Maestro 280 мм MR-1210-28 (MR-1210-28N) (000017643) | 708 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro MR1210-28
Ціни на Maestro MR1210-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1210-24 24 см | від 462 грн. | 34 пропозиції | ||
Maestro MR1210-26 26 см | від 465 грн. | 33 пропозиції | ||
Maestro MR1210-28 28 см | від 535 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →