Літня шина Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W Run Flat
Відео 16Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W Run Flat
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W SSR * | 4 670 грн. |
Continental ContiPremiumContact SSR (205/55R16 91W RunFlat) | 4 731 грн. |
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W SSR | 4 874 грн. |
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W ROF * 51674 | 3 999 грн. |
anonim
10 березня 2021, 18:21
Различие характеристик симметричных шин от асимметричных. #
Как должны устанавливаться асимметричные шины на диски? И как повлияет неправильная установка на вождение? Есть ли преимущество асимметричных шин над симметричными?
Борис
12 січня 2013, 23:25
Разница в моделях шин #
какая разница в моделях шин Континентаь Конти премиум контакт и просто Премиум контакт, можно их применить вместе, у меня осталась одна резина Премиум контакт,если я к ней возьму Конти премиум контакт, что там разное есть ... рисунок или ещё что ...
anonim
20 жовтня 2019, 14:14
Снятие модели с производства #
Доброго времени суток!Подскажите пожалуйста,до какого года выпускалась данная модель покрышки?
Спасибо.
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W Run Flat
Ціни на Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91V Run Flat | від 6 123 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91V Run Flat BMW/Mini | від 5 661 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W | від 4 657 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W Run Flat | від 3 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini | від 3 681 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →