Літня шина Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Audi
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Audi
Усі ціни 18 →Шина Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y AO | 5 701 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y AO | 5 967 грн. |
Continental CONTIPREMIUMCONTACT 5 225/55 R17 97Y AO (9036495600) | 8 240 грн. |
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y AO | 5 921 грн. |
Летние шины Continental ContiPremiumContact 5 225/55 ZR17 97Y AO 100085577 | 5 992 грн. |
ще 13 пропозицій
3 2 18 43 |
Шина шикарна. Стійка до аквапланування, дорогу тримає відмінно. дуже хороший накат, економічна по паливу, боковини в міру м'які схильні більше до жорстких, тихі-тихі одним словом все супер. Всі. Їх немає Валерий Валерий: користуюся Continental ContiPremiumContact 5 205/60 R16 96V більше року |
У жодному разі не ставити на машину нічого При найменших ямках бічні порізи, знос у разового контрацептиву довше |
Киа черато. Два сезона по 15000. Износ-должно хватить еще на два. Реально Премиум во всем! Полное удовольствие от вождения на дальних переходах. Отличная модель ,если часть вашей жизни проходит на трассе в дальних переходах, обеспечивающая безопасность, тишину и расслабленное без напряжений управление. Цена. В городе всех достоинств не оценить, поэтому если километраж в основном по городу, можно приобрести что-то подешевле. |
Показано 3 з 68 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Audi
Ціни на Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Audi |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97V | від 5 428 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97V Volvo | від 6 283 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W | від 4 528 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W BMW/Mini | від 4 209 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97W Seal | від 5 108 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y | від 5 491 грн. | 37 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Audi | від 5 641 грн. | 18 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | від 5 830 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 97Y Seal | від 5 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 101W | від 7 339 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 5 225/55 R17 101W Jaguar | від 6 408 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →