Зимова шина Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V 255/45 R19 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V
Continental CONTIWINTERCONTACT TS 830P 255/45 R19 100V FR N0 (9044831123) | 14 070 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 255/45 R19 100V FR N0 | 14 319 грн. |
Шини Continental ContiWinterContact TS 830P 255/45 R19 100V N0 | 12 392 грн. |
Continental CONTI WINTER CONTACT TS 830P 255/45 R19 100V N0 FR | 12 290 грн. |
1 1 3 2 |
Відкотив дві зими, минула була відносно без опадів проблем не було, ця зима повний жах їжджу по роботі за 700 км разів чи два на місяць на трасі добре собі веде проблем немає. У місті цієї зими пхали мене разів 8 тільки 2-3 рази з моєї вини. З паркування після снігопаду не міг 25 метрів виїхати сніг 30 см+ був. Близько години пхали. Коли на моє місце без проблем після мене заїхала шкода я а*уел. У мене ауді а6 с7 Асвальт та сніг до 20 см На великому снігу не їде зовсім, жижа, крига це жах рекомендую не купувати |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V
Ціни на Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V | від 12 290 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →