Літня шина Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V
Усі ціни 34 →Шина Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V FR | 5 675 грн. |
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V FR | 5 878 грн. |
Continental PREMIUMCONTACT 7 215/55 R17 94V (9075772477) | 8 150 грн. |
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V FR | 5 894 грн. |
Continental PremiumContact 7 (215/55R17 94V) | 5 810 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V
Ціни на Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 94V | від 5 482 грн. | 34 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 215/55 R17 98W | від 5 343 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →