Корпус Cougar Archon 2 RGB білий
Відео 2Фото 7 |
Cougar Archon 2 RGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar Archon 2 RGB білий
Усі ціни 34 →Cougar Archon 2 RGB Tempered Glass без БЖ White ARCHON 2 WHITE | 2 799 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 RGB White (385CC50.0004) | 2 589 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Rgb White (385CC50.0004) | 2 516 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 rgb White без бп | 2 671 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar Archon 2 RGB
Ціни на Cougar Archon 2 RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Archon 2 RGB білий | від 2 426 грн. | 34 пропозиції | ||
Cougar Archon 2 RGB чорний | від 2 339 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →