Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB чорний
Відео 3Фото 7 |
Стильний білий корпус для ігрової системи з підвищеним рівнем продуктивності, що позиціонується виробником середній ціновий діапазон. У кейсі реалізовано продуктивну систему повітряного охолодження. Через сітчастий фасад шасі забезпечується інтенсивним припливом свіжого повітря. Комплектуючі зі збільшеним тепловиділенням працюватимуть стабільно та безпечно. Платформа укомплектована трьома заводськими вентиляторами 120 мм.
У вертушках передбачено ARGB-підсвічування з широким набором декоративних ефектів. Ігровий корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB не схильний до швидкого засмічення шасі пилом. На передньому повітроводі стоїть сіточка з магнітною рамкою. Такий самий протипиловий захист встановлений на верхній кришці. На місці головної бічної кришки змонтовано загартоване скло з легким тонуванням. Оглядова боковина закриває відсік до перегородки монтажного місця блоку живлення. За піддоном материнської плати є стяжки кабельменеджменту. Під укладання з'єднувальних шлейфів є 17 мм. Корпус сумісний із продуктивними варіантами CPU. Для стабілізації температури процесора можна використати високоефективну вежу охолодження 170 мм. Монтажне місце відеокарти має довжину 315 мм.
Купити Cougar Archon 2 Mesh RGB чорний
Усі ціни 40 →Cougar Archon 2 Mesh RGB Tempered Glass без БЖ Black | 2 799 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB Black без БЖ Archon 2 Mesh RGB (Black) | 2 799 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Mesh Rgb Black (385CC50.0001) | 2 504 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB Black без БП | 2 723 грн. |
2. Какие габариты вентиляторов с переди? 120мм, или 140мм?
Модификації Cougar Archon 2 Mesh RGB
Ціни на Cougar Archon 2 Mesh RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Archon 2 Mesh RGB білий | від 2 469 грн. | 52 пропозиції | ||
Cougar Archon 2 Mesh RGB чорний | від 2 299 грн. | 40 пропозицій |