Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB білий
Відео 3Фото 7 |
Cougar Archon 2 Mesh RGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar Archon 2 Mesh RGB білий
Усі ціни 53 →Cougar Archon 2 Mesh RGB Tempered Glass без БЖ White ARCHON 2 MESH RGB (WH | 2 799 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB White без БЖ Archon 2 Mesh RGB (White) | 2 799 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB White (385CC50.0002) | 2 479 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Mesh Rgb White (385CC50.0002) | 2 495 грн. |
Корпус Cougar Archon 2 Mesh Rgb White | 2 793 грн. |
ще 20 пропозицій
16 лютого 2022, 14:36
Вентиляторы #
1.Какого типа в этом корпусе установлены аентиляторы, 3-пин, или 4-пин?
2. Какие габариты вентиляторов с переди? 120мм, или 140мм?
16 лютого 2022, 14:32
Подсветка #
Здраствуйте. В этом корпусе есть встроенный хаб для подсветки вентиляторов?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Cougar Archon 2 Mesh RGB
Ціни на Cougar Archon 2 Mesh RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Archon 2 Mesh RGB білий | від 2 479 грн. | 54 пропозиції | ||
Cougar Archon 2 Mesh RGB чорний | від 2 299 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →