Струни DAddario Nickel Bronze 10-47 (NB1047)
Фото 3 |
DAddario Nickel Bronze 10-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Nickel Bronze 10-47
Струни для акустичної гітари D'Addario NB1047 Nickel Bronze Extra Light Ac | 448 грн. |
Струны D'ADDARIO NB1047 NICKEL BRONZE EXTRA LIGHT (10-47) | 454 грн. |
D'Addario NB1047 Nickel Bronze Extra Light (10-47) | 454 грн. |
Струни DAddario NB1047 Nickel Bronze 10-47 Extra Light | 547 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario NB1047 NICKEL BRONZE EXTRA LIGHT (1 | 454 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →