Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG 25 м²
Відео 1Фото 10 |
Топовий інверторний кондиціонер у форматі настінної спліт-системи. Призначений для нагрівання, охолодження, осушення і очищення повітря в житлових або офісних приміщеннях площею до 25 м2. Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном внутрішнього блоку, над яким працювала італійська студія Tensa srt. Поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластику, який подібно лакофарбовому покриттю «металік» має власну глибинну структуру, надає кондиціонеру Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG ефектний зовнішній вигляд, який може гармонійно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр (на вибір пропонується три варіанти колірних рішень).
Завдяки наднизькому рівню шуму ця модель підійде для установки в спальнях і дитячих кімнатах. Також варто відзначити фірмового інверторного компресора, передовою схемотехнікою, високою надійністю і вражаючою енергоефективністю класу а+++ (у всіх режимах). Кондиціонер також обладнаний вбудованим інфрачервоним сенсором, що визначає наявність людей в приміщенні. Багатоступенева система очищення повітря складається з трьох фільтрів, що забезпечують механічну, сорбційну і плазмову очистку з антибактеріальним ефектом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG 25 м²
Усі ціни 23 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN25VG2B | 32 401 грн. |
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGB/2B 9062022105 | 33 337 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC PREMIUM Inverter M | 23 382 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC PREMIUM Inverter M | 20 140 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC PREMIUM Inverter M | 20 240 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG
Ціни на Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG 25 м² | від 20 040 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG 35 м² | від 27 962 грн. | 24 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG 50 м² | від 40 350 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG 61 м² | від 52 167 грн. | 19 пропозицій |