Кондиціонер Toshiba Haori RAS-B10N4KVRG-E 25 м²
Відео 1Фото 2 |
Toshiba Haori RAS-B10N4KVRG-E 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Кондиціонери серії Haori мають можливість зміни тканинних чохлів на внутрішньому блоці, в асортименті різні кольори, уточнюйте у продавців. Тиха робота.
Wi-Fi модуль може бути як в комплекті так і опцією за додаткову плату залежно від регіону поставки, уточнюйте у продавців.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Haori RAS-B10N4KVRG-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Toshiba Haori RAS-B10N4KVRG-E
Ціни на Toshiba Haori RAS-B10N4KVRG-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba Haori RAS-B10N4KVRG-E 25 м² | від 60 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Haori RAS-B13N4KVRG-E 35 м² | від 70 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Haori RAS-B16N4KVRG-E 46 м² | від 64 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →