Монітор Dell C2723H 27 " (210-BDSM)
Фото 7 |
Dell C2723H 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell C2723H 27 "
Усі ціни 8 →Монітор Dell C2723H (210-BDSM) | 11 340 грн. |
Монитор 27" Dell C2723H (210-BDSM) | 11 369 грн. |
Монітор Dell C2723H (210BDSM) | 11 480 грн. |
Dell C2723H (210BDSM) | 11 200 грн. |
Dell C2723H (210BDSM) | 11 480 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Dell C2723H
Ціни на Dell C2723H |
---|---|---|---|---|
Dell C2423H 23.8 " | від 9 620 грн. | 55 пропозицій | ||
Dell C2723H 27 " | від 10 499 грн. | 8 пропозицій |