Монітор Dell E2720H 27 " (2720-0711)
Фото 6 |
Dell E2720H 27 "
24 "27 "
2020 рікSeries E
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell E2720H 27 "
Усі ціни 22 →Монитор 27" Dell e2720h, Black, wled, ips, 1920x1080, 5 мс, 300 кд/м, 1000 | 7 376 грн. |
Монитор LCD 27" DELL E2720H (210-ATZM) 210-ATZM | 6 960 грн. |
Монітор Dell LCD 27 E2720H 210-ATZM | 7 330 грн. |
Монiтор LCD 27" DELL E2720H D-Sub, DP, IPS (210-ATZM) | 6 981 грн. |
Монітор Dell E2720H (210-ATZM) | 11 439 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Dell E2720H
Ціни на Dell E2720H |
---|---|---|---|---|
Dell E2420H 24 " | від 5 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell E2720H 27 " | від 6 960 грн. | 23 пропозиції |