Смартфон Doogee X97 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 20Фото 6 |
Doogee X97 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6 ", 1440х720 (18:9), 268 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:2 модулі, 12 МП
Акумулятор:4200 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee X97 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →DOOGEE X97 PRO 4/64GB BlackDOOGEE X97 PRO
DOOGEE на базе Android 12
смартфон DOOGEE X97 PRO підтримує 29 загальних діапазонів. Незалежно ві... щед місця проживання чи призначення, ви можете з’ єднатися з локальними мобільними мережами у будь - якій точці світу. Він також підтримує 4G в обох слотах одночасно.
Потужний графічний процесор IMG-GE8320 з частотою оновлення 650 МГц забезпечує більш швидкий відгук, що дає геймерам X97 Pro Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 3 699 грн. |
Мобільний телефон Doogee X97 Pro blue 4/64Gb 6" NFC 4200mAh (1828p) | 4 185 грн. | Продавець: InternetTo |
DOOGEE X97 PRO 4/64GB BlueDOOGEE X97 PRO
DOOGEE на базе Android 12
Потужний графічний процесор IMG-GE8320 з частотою оновлення 650 МГц забезпечує більш швидкий відгук, що дає геймерам X97 Pro Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 3 699 грн. |
DOOGEE X97 PRO 4/64GB GreenDOOGEE X97 PRO
DOOGEE на базе Android 12
Потужний графічний процесор IMG-GE8320 з частотою оновлення 650 МГц забезпечує більш швидкий відгук, що дає геймерам X97 Pro Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 3 699 грн. |
Мобільний телефон Doogee X97 Pro green 4/64Gb 6" NFC 4200mAh (1829p) | 4 185 грн. | Продавець: InternetTo |
Смартфон Doogee X97 Pro 4/64Gb Blue | 4 200 грн. | Продавець: StoreUP |
Смартфон Doogee X97 Pro 4/64Gb Black | 4 200 грн. | Продавець: StoreUP |
Серія Doogee X (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 2 549 грн.
6.52 ", 202 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6737V, камера: 3 модулі, 13 МП, + 2 МП, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
від 2 399 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4350 мАгод, 190 г
від 3 699 грн.
6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 4200 мАгод, 190 г
від 3 140 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4200 мАгод
від 3 270 грн.
6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4200 мАгод
від 2 930 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
від 1 999 грн.
6.1 ", 232 ppi, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580A, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 3400 мАгод, 150 г
від 2 699 грн.
6.52 ", 202 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737V, камера: 3 модулі, 13 МП, + 2 МП, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
АксесуариВсі аксесуари для Doogee X97 Pro →
Відеоогляди
СМАРТФОН DOOGEE X97 Pro – ОБЗОР БЮДЖЕТНОГО ТЕЛЕФОНА DOOGEE X97 Pro – ДОСТУПЕН КАЖДОМУ!
10 вересня 20223 326 переглядів
Doogee X97 Pro | Phone Review & Unboxing | Jason Santos
8 вересня 202213 168 переглядів
Распакуем DOOGEE X97 Pro | Очень бюджетный смартфон с безумным дизайном
15 вересня 2022891 перегляд
Обзор DOOGEE X97 Pro | Экран для консерватора, камера для фотографа?!
3 жовтня 20222 619 переглядів
Обзор Doogee X96 Pro 4/64GB
30 січня 20226 608 переглядів
Обзор смартфона 2021 года Doogee X96 Pro : 6,52", 4/64Gb, 13Mp+2Mp+2Mp+2Mp/8Mp, 5400mAh
14 липня 2021833 перегляда
ბიუჯეტური DOOGEE X97 Pro Unboxing
14 вересня 20227 980 переглядів
Under 150 Dollar Smartphone Is Here | Doogee X97 Pro Review
25 жовтня 20223 438 переглядів
$100 for a Smartphone in 2022? Here's Doogee X97 Pro [REVIEW]
9 жовтня 20223 668 переглядів
Nuevo Doogee X97 Pro - $159
29 жовтня 2022966 переглядів
DooGee X97 Pro vs Samsung Galaxy S7
19 жовтня 20221 433 перегляда
DOOGEE X97 Pro - Unboxing and Hands-On
31 жовтня 2022937 переглядів
DOOGEE X97 Pro - Bello … ma non ci siamo ( Recensione )
4 грудня 20221 186 переглядів
Doogee x97 pro budget smartphone
3 листопада 20227 628 переглядів
DOOGEE X97 PRO
18 жовтня 20221 370 переглядів
New Entry's Level Beautiful Phone | DOOGEE X97 Pro | 2022
2 серпня 2022144 перегляда
The DOOGEE X97 PRO: The Perfect Smartphone for Those Who Want to Get the Most Out of Their Money
9 жовтня 20223 987 переглядів
Doogee X97 Pro Unboxing - Is NFC Enough For YOU?
17 вересня 20221 852 перегляда
DOOGEE X97 Pro - Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
17 серпня 2022551 перегляд
Doogee X97 Pro Unboxing & Review - Budget Phone
7 вересня 202213 820 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП