Бойлер Drazice OKC 300 NTRR/BP
Drazice OKC 300 NTRR/BP |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 300 NTRR/BP
Усі ціни 17 →Drazice Drazice OKC 300 NTRR/BP (121090101) | 43 705 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 300 NTRR/BP (121090101) 121090101 | 42 362 грн. |
Бойлер Drazice OKC 300 NTRR/BP с боковым фланцем 121090101 | 56 856 грн. |
Drazice Drazice OKC 300 NTRR/BP з бічним фланцем | 37 399 грн. |
Бойлер Drazice okc 300 ntrr/bp | 50 229 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Drazice OKC 300 NTRR/BP
Ціни на Drazice OKC 300 NTRR/BP |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 160 NTR/BP | від 22 398 грн. | 19 пропозицій | ||
Drazice OKC 200 NTRR/BP | від 28 479 грн. | 22 пропозиції | ||
Drazice OKC 200 NTR/BP | від 27 808 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice OKC 250 NTRR/BP | від 32 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 250 NTR/BP | від 30 502 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 300 NTRR/BP | від 37 399 грн. | 17 пропозицій | ||
Drazice OKC 300 NTR/BP | від 32 399 грн. | 21 пропозиція | ||
Drazice OKC 400 NTRR/BP | від 62 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Drazice OKC 400 NTR/BP | від 48 147 грн. | 3 пропозиції | ||
Drazice OKC 500 NTRR/BP | від 64 889 грн. | 12 пропозицій | ||
Drazice OKC 500 NTR/BP | від 44 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKC 750 NTRR/BP | від 157 863 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice OKC 750 NTR/BP | від 127 058 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice OKC 1000 NTRR/BP | від 164 024 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice OKC 1000 NTR/BP | від 153 116 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →