Бойлер Drazice OKCE 300 S/3-6
43 901 грн. Купити! Бойлер Drazice OKCE 300S/3-6kW 121011201Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Drazice OKCE 300 S/3-6 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Технічні характеристики:
Drazice | ОКСЕ 100 S 2.2 Kw |
ОКСЕ 125 S 2.2 Kw |
ОКСЕ 160 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
ОКСІ 200 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
ОКСЕ 250 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
ОКСЕ 300 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
Споживана потужність, Вт | 2200 | 2200 | 2200/6000 | 2200/6000 | 2200/6000 | 2200/6000 |
Об'єм бака, л | 100 | 125 | 160 | 200 | 250 | 300 |
Час нагрівання до 60°C, год | 3 | 3.5 | 4.5/1.6 | 5.5/2 | 7/2.5 | 8.5/3 |
Габарити приладу (ВхШхГ), мм | 865х524х524 | 1034х524х524 | 1018х584х584 | 1328х584х584 | 1508х584х584 | 1596х670х670 |
Вага приладу, кг | 50 | 58 | 67 | 78 | 88 | 106 |
Модификації Drazice OKCE 300 S/3-6
Ціни на Drazice OKCE 300 S/3-6 |
---|---|---|---|---|
Drazice OKCE 160 S/3-6 | від 32 493 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 200 S/3-6 | від 34 672 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 250 S/3-6 | від 36 922 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 300 S/3-6 | від 43 901 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →