Каструля Edenberg EB-3025
Фото 3 |
Edenberg EB-3025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3025
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-3025 | 2 689 грн. |
Велика каструля Edenberg 27.6 л з нержавіючої сталі з кришкою (EB-3025) | 2 499 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 27.6 л Edenberg EB-3025 | 2 628 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3025 40 см 27,6л | 3 141 грн. |
Каструля Edenberg EB-3025 велика зі скляною кришкою з нержавіючої сталі 27 | 3 756 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3025
Ціни на Edenberg EB-3025 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3019 | від 1 089 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-3020 | від 1 279 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-3021 | від 1 806 грн. | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-3022 | від 1 675 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-3023 | від 2 015 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3024 | від 2 070 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3025 | від 2 275 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →