Кастрюля Edenberg EB-3023
Фото 3 |
Edenberg EB-3023 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3023
Все цены 12 →EDENBERG EB-3023 | 2 286 грн. |
Каструля Edenberg 20.3л із нержавіючої сталі з кришкою (EB-3023) | 2 100 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 20.3 л Edenberg EB-3023 | 2 034 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3023 36 см 20,6л | 2 506 грн. |
Каструля Edenberg EB-3023 велика зі скляною кришкою з нержавіючої сталі 20 | 3 059 грн. |
eще 7 предложений
Модификации Edenberg EB-3023
Цены на Edenberg EB-3023 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3019 | от 1 081 грн. | 3 предложения | ||
Edenberg EB-3020 | от 1 279 грн. | 2 предложения | ||
Edenberg EB-3021 | от 1 420 грн. | 2 предложения | ||
Edenberg EB-3022 | от 1 795 грн. | 3 предложения | ||
Edenberg EB-3023 | от 1 989 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3024 | от 2 198 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3025 | от 2 492 грн. | 12 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →