Сковорідка Edenberg EB-3410 33 см чорний
Фото 5 |
Edenberg EB-3410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3410 33 см чорний
Усі ціни 11 →Сковорода гриль-газ Edenberg 33 см EB-3410 | 623 грн. |
Сковорода гриль-газ 33 см Edenberg емальоване покриття (EB-3410) | 620 грн. |
Сковорода гриль газ 33см з емальованим антипригарним покриттям Edenberg EB | 699 грн. |
Сковорода гриль газ 33см з емальованим антипригарним покриттям Edenberg EB | 620 грн. |
Сковорода гриль газ Edenberg EB-3410 для стейків барбекю 33 см | 697 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →