Сковорідка для млинців Edenberg EB-3381 20 см
Фото 10 |
Edenberg EB-3381 20 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3381 20 см
Усі ціни 11 →СКОВОРОДА МЛИННЕ МАРМУРНЕ ПОКРИТТЯ EDENBERG 20 СМ (EB-3381) | 510 грн. |
Сковорода для млинців з литого алюмінію з мармуровим антипригарним покритт | 549 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg EB-3381 20 см | 522 грн. |
Сковорода для млинців 20 см Edenberg EB-3381 | 455 грн. |
Сковорода для млинців з антипригарним покриттям 20 см Edenbberg EB-3381 | 534 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3381
Ціни на Edenberg EB-3381 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3381 20 см | від 440 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3383 28 см | від 518 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →