Жаровня Edenberg EB-14993 24 см
Фото 8 |
Edenberg EB-14993 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14993 24 см
Усі ціни 8 →Cотейник Edenberg 24 см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-14993) | 450 грн. |
Сотейник з кришкою Edenberg EB-14993 з антипригарним мармуровим покриттям | 592 грн. |
Сковорода-сотейник із двома короткими ручками 24 см 1.8 л Edenberg EB-1499 | 559 грн. |
Сотейник Edenberg EB-14993 24 см | 434 грн. |
Сотейник 24 см Edenberg EB-14993 | 520 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-14993
Ціни на Edenberg EB-14993 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14991 20 см | від 245 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14992 22 см | від 305 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14993 24 см | від 365 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14994 26 см | від 425 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14995 28 см | від 465 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →